Stefan Kastberg
Civilingenjör - SVR, 1994.
Delägare sen 2002.
E-post: stefan@mwbygg.se
Telefon: 0340-20 13 72

Dag Strandberg
Civilingenjör - SVR, 1988.
Delägare sen 2011.
E-post: dag@mwbygg.se
Telefon: 0340-20 13 71


Manne Nyhlin
Har jobbat som ritare sedan 1968 och har varit med från starten 1987.
E-post: manne@mwbygg.se


Erik Karlsson
Byggnadsingenjör (tekn.kand.), 2011.
E-post: erik@mwbygg.se
Telefon: 0340-20 13 78

Markus Eriksson
Byggnadsingenjör (tekn.kand.), 2011.
E-post: markus@mwbygg.se
Telefon: 0340-20 13 73

Andreas Andersson
Byggprojektör CAD/BIM, 2016.
E-post: andreas@mwbygg.se
Telefon: 0340-20 13 75
 
Jonathan Johansson
Byggnadsingenjör (tekn.kand.), 2016.
E-post: jonathan@mwbygg.se
Telefon: 0340-20 13 76
 
Jonas Wall
Byggprojektör CAD/BIM 2018.
E-post: jonas@mwbygg.se
Telefon: 0340-20 13 74

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.